Forum *The Sims 2* Strona Główna

Kropelki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum *The Sims 2* Strona Główna -> Fotostory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak podoba ci sie moje fotostory?
Jest beznadziejne. Lepiej daj sobie spokój.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie podoba mi się.
0%
 0%  [ 0 ]
Takie sobie.
0%
 0%  [ 0 ]
Super! Bardzo mi sie podoba!
30%
 30%  [ 4 ]
To najlepsze fotostory na forum!
69%
 69%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
bajeczka
20%
20%



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z bajki;

PostWysłany: Czw 13:44, 03 Lis 2005    Temat postu:

NO JEST! Jak obicane tak dane. Jupi!!! HIP hip hurra. No chyba juz ise domyślasz jaka moja
ocena:
1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000/10
Pozdrówko!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
The Pussycat Dolls FAN :)
10%
10%



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z galaktyki

PostWysłany: Pią 19:29, 04 Lis 2005    Temat postu:

Ten odcinek jes równie świetny jak i poprzednie ") Już nie moge sie doczekać następnego. A tak apropos to kiedy kolejny?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bajeczka
20%
20%



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z bajki;

PostWysłany: Śro 15:41, 09 Lis 2005    Temat postu:

Właśnie! Blue pliz zapodaj kolejny odcinek, lub chociaż napisz kiedy będzie.
Szacuneczek! Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chanel
.
.



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 767
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z takiej jednej dziury w górach xp

PostWysłany: Śro 15:48, 09 Lis 2005    Temat postu:

Odcinek na 100% będzie jutro. Bardzo przepraszam za tę długa przerwę ale mam dużo nauki.
Pozdrawiam i zapraszam jutro na odcinek 6!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chanel
.
.



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 767
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z takiej jednej dziury w górach xp

PostWysłany: Czw 12:30, 10 Lis 2005    Temat postu:

A oto 6odcinek:

Odcinek 6

Dzisiejsza noc nie była błogim odpoczynkiem dla zapracowanego, solidnego człowieka jakim był komisarz Robins. Z ciepłego, wygodne łóżka wyciągnął go niespodziewany telefon, jak się okazało wykonywany przez koleżankę pracującą na nocnej zmianie. Tym razem chodziło o zaginioną dziewczynę. Zrozpaczeni rodzice po daremnych próbach jej odszukania zadzwonili na policję. Uspokojenia oraz zapewnienia biednej pracowniczki komisariatu okazały się daremne. Kobieta żądała rozpoczęcia natychmiastowych poszukiwań grożąc nieco zdezorientowanej kobiecie z drugiej strony telefonu konsekwencjami prawnymi, co było oczywistym absurdem, ale nowoprzybyła dziewczyna, która dopiero rozpoczęła pracę nie chciała mieć żadnych kłopotów, toteż niezwłocznie chwyciła za słuchawkę i wykręciła drżącą ręką numer komisarza Robinsa- zajmującego się tego typu sprawami.
[link widoczny dla zalogowanych]
Detektyw był niezwykle opanowanym i sympatycznym człowiekiem, dlatego też z naturalną sobie cierpliwością wysłuchał drżącego głosu młodej kobiety. Mimo zmęczenia i niechęci do nocnych śledztw zapewnił że natychmiast uda się na miejsce zajścia. A cóż innego miał zrobić? Przecież sam wybrał sobie taką a nie inną powinność. Teraz rozumiał dlaczego ojciec odradzał mu tego typu zajęć. Szybko wsunął się w garnitur, lekko przeczesał zmierzwione włosy, poczym chwycił za swój ukochany kapelusz i wyszedł z przytulnego mieszkanka na przedmieściach Sims Yorku. Idąc do samochodu podziwiał piękno gwiazd, które odświeżały wspomnienia, niezwykle przykre, ale tak bardzo ważne.
Nie zwlekając dłużej wsiadł do samochodu i przekręcił kluczyk w stacyjce.
[link widoczny dla zalogowanych]
Oczy same się zamykały, powieki były ciężkie niczym przytłoczone suchym piachem. Walcząc ze zmęczeniem mężczyzna dotarł wreszcie na miejsce, gdzie już roiło się od funkcjonariuszy i tłumu gapiów nie przeoczą żadnej okazji na zrobienie sensacji, jedną z takich osób była pani Tibbs, która zaciekle walczyła o dobre miejsce zaraz przy policjantach. Detektyw z politowaniem spojrzał na całą zgraję ciekawskich plotkarek, po czym podszedł do jednego z kolegów by zapoznać się bliżej ze sprawą.
- Co my tutaj mamy?- zagadnął spoglądając przez ramię rosłego policjanta przeglądającego plik świeżo wydrukowanych papierów.
[link widoczny dla zalogowanych]
- Jenny Newdember: lat piętnaście. Ucieczka z domu za sprawą kłótni z koleżanką. - wyrecytował jednym tchem nieco zirytowany.
- Dobrze. Gdzie ta koleżanka?
- Tam. Stoi obok rodziców.- mężczyzna wskazał na wątłą dziewczynę o brązowych włosach, która rozpaczliwie wymachując rękami tłumaczyła coś rodzinie zaginionej.
Komisarz ociężałym krokiem postąpił w stronę bliskich Jenny.
- Dobry wieczór. Jestem komisarz Robins- detektyw zajmę się sprawą państwa córki.
- Ona po prostu nie wróciła do domu. Poszła do szkoły i już nie wróciła.- wydukała ze łzami w oczach kobieta, po czym wtuliła głowę w ramiona męża. Detektyw odchrząknął i zwrócił się tym razem w stronę zakłopotanej brązowowłosej:
- Ty jesteś Tamara Wetson- koleżanka Jenny o ile się nie mylę?
- Tak to ja.- odpowiedziała zachrypłym, ledwo dosłyszalnym głosem otumaniona istotka.- Przyszedł mnie pan przesłuchać?
- Tak obawiam się że to konieczne. Chodź usiądźmy.- zaproponował niezwykle sympatycznie detektyw wskazując na ławkę parkową.
Tamara usiadła obok detektywa, otulając się rękami i zaczęła opowiadać.
[link widoczny dla zalogowanych]
Robins słuchał niezwykle uważnie ani razu nie przerywając nastolatce. Umiejętność słuchania była jego kolejną zaletą. Niczym zaczarowany wdrążał się w opowieść, by później dokładnie ją przemyśleć.
- I wtedy poszłam razem z Rebeką do domu. Ja naprawdę nie wiedziałam że to tak się skończy. Ja nie chciałam! Naprawdę nie chciałam.- zaczęła tłumaczyć dziewczyna, a drobne szkliste łzy popłynęły po aksamitnej twarzy.
- Ależ nikt cię nie obwinia. To nie twoja wina.- pocieszał jak umiał Robins podając nastolatce chusteczkę - Idź lepiej do domu i porządnie się wyśpij. Już i tak w niczym nie pomożesz.
Tamara przyjęła biały kawałek materiału i wytarła nim łzy. Wstała powoli z ławki i poszła w stronę grupki gdzie czekali na nią rodzice. To samo poczynił detektyw. Ciężko wzdychając podszedł do przytulonych rodziców i powiedział:
- Proszę iść spać. Policja się wszystkim zajmie. I tak w nocy nie warto szukać. Obiecuję że rozpoczniemy przeszukiwanie terenu od samego rana.- zapewnił komisarz.
Pani Newdember chciała najwyraźniej coś powiedzieć ale mąż uspokoił ją ruchem ręki i nie uwalniając z uścisku odprowadził do samochodu. To samo poczynił Robins lecz troszkę później. Musiał jeszcze odebrać akta. I już po chwili szedł z uśmiechem na twarzy z teczką pod pachą do swego ukochanego, przytulnego mieszkanka. Nareszcie położy się spać i odpocznie po ciężkim dniu i jakże ciężkiej nocy. Bez prysznica, ani należytej higieny położył się do łóżka.
[link widoczny dla zalogowanych]
Po prostu zmęczenie wzięło górę nad rozsądkiem. Błogi odpoczynek przerwał przeciągły dzwonek. Ktoś najwyraźniej pilnie chciał się zobaczyć z komisarzem. Całe zajście wyprowadziło go z równowagi. Klnąc pod nosem wstał i zaczął się ubierać. Dzwonek powtórzył się jeszcze klika razy zanim rozespany mężczyzna dopadł drzwi, popatrzył przez wizjer i widząc twarz przełożonej natychmiast otworzył drzwi.
- Robins! Co ty wyprawiasz? Czy wiesz w ogóle która godzina?- rozjuszona kobieta wtargnęła do spokojnego dotychczas mieszkanka i od razu zaczęła wrzeszczeć.
[link widoczny dla zalogowanych]
Komisarz podrapał się po głowie i ze zdziwieniem odparł:
- Jak to która jest czwarta nad ranem! Przecież normalnie ludzie śpią o tej porze!- tym razem policjant zaczął wrzeszczeć.
- Robins. Tylko nie tym tonem! Zrozumiano! Czwarta nad ranem? Chciałeś chyba powiedzieć dwunasta!- przełożona doszła do granicy wytrzymałości psychicznej, po bezczelnej odzywce swego pracownika.
Na twarzy detektywa pojawiło się znikome przerażenie, a jego wzrok padł na zegar w korytarzu. Rzeczywiście wskazówki spoczywały na 12 , a mała sekundowa igiełka wściekle pędziła po tarczy zegara.
[link widoczny dla zalogowanych]
- Te dokumenty miały być odebrane o dziewiątej czyli trzy godziny temu!- diabelna kobieta znów zaczęła swoje wskazując na papiery w ręku.
- Przepraszam. Chyba trochę zaspałem. Zrozum miałem trudny dzień i do tego jeszcze ta noc.- zaczął bezradnie tłumaczyć oskarżony.
- Robins! Nie tylko ty masz dużo do roboty. Co myślisz że ja się obijam. Nie tyram ja wół by na tym komisariacie był jakiś porządek. A jednak nadążam z wysypianiem się i nie spóźniam się do pracy.- ostre oskarżenia padły z wątłych ust.
Kobieta pomyślała przez ułamek sekundy i z wściekłością wcisnęła w ręce przerażonego funkcjonariusza plik kartek.
- Masz te papiery! I masz się z nimi zapoznać do szóstej! Bo jeśli nie, nie będę już taka miła. Jasne?
- Jak słońce. Już się biorę do pracy.- odpowiedział nie zwlekając ani chwili detektyw, po czym z wielką ulgą zamknął drzwi za przełożoną. „ Co za kobieta. Istny diabeł wcielony”- pomyślał detektyw i nagle przypominając sobie o papierach spoczywających w jego rekach udał się do pokoju w którym zwykle pracował. Gabinet był bardzo malutkim pomieszczeniem, acz nazbyt przytulnym. Ściany obite były jasną boazerią, a podłoga pokryta parkietem z drewna. Po chwili przedmiot złości przełożonej wylądował na drewnianym biurku. Sam komisarz udał się do kuchni by zaparzyć kawę, gdyż był troszkę zaspany, a kawa zawsze stawiała go na nogi. Po niespełna pięciu minutach wrócił z kubkiem gorącej kawy, proszącej się o wypicie. Mężczyzna upił trochę pobudzającego napoju i wziął się za przeglądanie dokumentów, które dotyczyły całej sprawy.
[link widoczny dla zalogowanych]
Były to między innymi: raporty, dokumenty rodziców, córki i wszelkie pismaki które mogły pomóc w rozwiązaniu sprawy. Wciąż popijając kofeinę wdrążał się powoli w całą te sprawę. Nagle coś go poruszyło i nagle w całym malutkim mieszkanku oraz całym bloku rozległ się okrzyk radości i dumy:
- Mam to jest to!

Co znalazł detektyw Robins?
Czy rozwiąże sprawę zaginięcia dziewczyny?
Gdzie jest teraz Jenny?
Co się z nią stanie?
To i więcej w następnym odcinku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
green
40%
40%



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 194
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z kosmosu :lol:

PostWysłany: Pią 19:41, 11 Lis 2005    Temat postu:

Nooooooo... Coraz lepiej teraz jest normalnie doskonale, o wiele lepiej niż w poprzednich odcinkach. Czytając twoje fs czułam sie jakbym czytała książkę. Ty blue a moze to wydrukujesz to wcale nie zły pomysł...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dzaga
70%
70%



Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 430
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: nie ma takiej

PostWysłany: Sob 19:10, 12 Lis 2005    Temat postu:

jak zawsze podoba mi sie twoje fs. jest super a ocenka to 100/10

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Łosoś
10%
10%



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 14:13, 13 Lis 2005    Temat postu:

Bardzo fajne fs. Podoba mi się Wink To pierwsze fs jakie czytałam więc jest dla mnie szczególne

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
The Pussycat Dolls FAN :)
10%
10%



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z galaktyki

PostWysłany: Wto 17:07, 15 Lis 2005    Temat postu:

Super odcinek kiedy następny?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Esteban
30%
30%



Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Pustyny Kontynet-Varant

PostWysłany: Wto 18:37, 15 Lis 2005    Temat postu:

Ciekawe jak to się skończy ? Zwykle w takich Serialach z Detektywami jakąś Panienke Gwałcono Czy tutaj tak samo będzie ? nieeeee Smile a szkoda Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bajeczka
20%
20%



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z bajki;

PostWysłany: Czw 16:15, 17 Lis 2005    Temat postu:

Blue- błgam daj odcinek, bo umrę, kiedy tylko jestem na forum to sprawdzam czy nie ma odcineka, ale nie ma Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
green
40%
40%



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 194
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z kosmosu :lol:

PostWysłany: Czw 20:02, 17 Lis 2005    Temat postu:

Właśnie blue kiedy odcinek? Tylko datkę podaj pliz!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chanel
.
.



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 767
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z takiej jednej dziury w górach xp

PostWysłany: Czw 20:10, 17 Lis 2005    Temat postu:

Odcinek będzie jutro. Na 100%!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
The Pussycat Dolls FAN :)
10%
10%



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z galaktyki

PostWysłany: Pon 20:31, 21 Lis 2005    Temat postu:

Słuchaj.... Blue a może byś tak zrobiła komiks '') ? To fotostory jest super ale komiks to też niezła myśl. Przemyśl to'') (Blue to tylko mała propozycja)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dzaga
70%
70%



Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 430
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: nie ma takiej

PostWysłany: Wto 14:26, 22 Lis 2005    Temat postu:

Blue ja czekam na next odcinek a tu nic!! Ej ja protestuje! Gdzie odcinek

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum *The Sims 2* Strona Główna -> Fotostory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin